Basket 3×3

Uvolnění, driblink, pick and roll, střela, koš

Tímto způsobem byla zakončena řada útočných akcí při již 20. ročníku tradičního basketbalového turnaje 3 x 3 ve sportovním centru v Hostivaři. Týmy odehrály turnaj systémem každý s každým dvoukolově. Zpestřením turnaje byly doprovodné soutěže ve střelbě „trojek“ a trestných hodů. Vítězem „trojek“ se stal Jan Václavek, který v úvodní kole zaznamenal skvělých 9 úspěšných pokusů během 30 sekund! Stejný hráč byl i finalistou soutěže v trestných hodech. Nestačil jen na organizátora turnaje 🙂 Vítězi turnaje se stali hráči BK Unicorns, kteří všechna utkání dovedli do vítězného konce, druhé místo obsadil tým BK Smrkanec a 3.místo, tým „Nemáme jméno“. Na další turnaj v příštím roce se těší organizátor Tomáš Jaroš