Sportovní kurz na Lipně

Černá v Pošumaví, 21.8.2019 - 28.8.2019

Momentálně je 18 zarezervovaných míst, ještě zbývá 0 volných míst.

Cena: 2000, – Kč

Vedoucí: Mgr. Teplý

Sraz: 21. 8. ve sportovním centru UK Hostivař ( 9:30 nakládání materiálu)

Doprava: společná autobusem (pokud bude dost zájemců do konce června)

Stravování: z vlastních zásob, doporučujeme vařič

Ubytování: – 4 lůžkové chatky s lednicí (kapacita 16 míst), nad tento počet je ubytování ve společné ubytovně (10 míst) ( po 30.6. nedokáži na 100% zajistit ubytování v chatkách)

Náplní kurzu je především windsurfing  doplněný sportovními hrami a cyklistikou.              K dispozici je hřiště s umělým povrchem kde se dá hrát tenis, fotbal, interkros, aj.. Při bezvětří nabízíme padleboarding, frisbee, kanjam, speedminton, a další netradiční i tradiční hry. Cyklisté mohou poznávat Šumavu na kolech. Vyzkoušíte si také základy ovládání (cvičného) tažného draka.

Informace o kempu získáte na: http://www.kemplipno.cz/

V ceně je doprava (vlek na kola), ubytování, el. energie, půjčování sportovního materiálu.

Uvedená cena je určená pro studenty VŠ.

Storno podmínky: při nezajištění náhradníka do 21. 7.  je storno 25% z ceny

do 4. 8. je storno 50% z ceny

do 11. 8. je storno 75% z ceny

Studenti z ostatních fakult a hosté před přihlášením kontaktují vedoucího kurzu.

Cena pro hosty je 3000,- Kč.