Patejdlova bouda – turistika, cykloturistika

Špindlerův mlýn 83, 13.9.2020 - 18.9.2020

Momentálně je 30 zarezervovaných míst, ještě zbývá 5 volných míst.

Cena: 2100- Kč
Vedoucí: Dr. Paulík
Doprava: individuální (sraz do 17:00 na chatě)
Stravování: plná penze

Pojeďte s námi do podzimně zbarvených Krkonoš. Během čtyř celodenních výletů projdeme velkou část našich nejvyšších hor nad Špindlerovým Mlýnem. Jeden z výletů nás zavede i na nejvyšší horu Česka, Sněžku. V Krkonoších je turistika středně náročná, navíc délku výletů můžeme přizpůsobit aktuální fyzické kondici účastníků. Stačí si vzít dobrou turistickou obuv, vhodné oblečení, batůžek, dobrou náladu a můžeme vyrazit.

krk7

Rovněž zázemí, které najdeme na Patejdlově boudě je ideální. Bohatá plná penze (balíčky na výlet místo oběda), útulné pokoje se sociálním zařízením a příjemný personál je zárukou povedené akce. Pro doplnění vynaložených sil je pro vás k dispozici přímo na chatě sauna a vířivka. Pokud by snad pršelo, můžeme odehrát turnaj ve stolním tenisu, využít venkovní hřiště na drobné hry, navštívit aquapark ve Špindlerově Mlýně nebo Krkonošské muzeum ve Vrchlabí…

Do Špindlerova Mlýna vás dovezou autobusy z Černého Mostu, pokud budete cestovat autem, je možnost zaparkování přímo u chaty. Pojeďte načerpat síly před začátkem nového zimního semestru.

Zájemci o cyklistiku musí mít povinně cyklistickou přilbu a odborně seřízené kolo.

V rámci cykloturistiky se mimo jiné podíváme na Černou Horu (1299 m.n.m), Luční Horu (1555 m.n.m) a Dvoračky (1027 m.n.m). Výlety jsou koncipovány v rozmezí 50 – 70 km denně. Protože se jedná o náročnou cykloturistiku, je při velké únavě možnost odpočinku pěší turistikou. Náročnost je důsledkem nastoupených výškových metrů nikoli obtížností tras. Při výletech se pohybujeme v chráněné oblasti převážně po zpevněných či šotolinových cestách. Je proto možné jezdit kromě MTB i na trekingovém kole s širokými plášti.

kolo

Uvedená cena je určená pro studenty VŠ.

Studenti z ostatních fakult a hosté před přihlášením kontaktují vedoucího kurzu.

Cena pro hosty je (3300) ,- Kč.

Storno poplatky

Za místo zrušené v době 14 – 7 kalendářních dní před začátkem akce činí stornopoplatek 30 % za lůžko
Za zrušení v době kratší než 7 dní je stornopoplatek 50% za lůžko

Rezervace v tomto datumu již nejsou povoleny.