Špindlerův Mlýn, Patejdlova bouda I

Špindlerův mlýn 83, 27.1.2019 - 3.2.2019

Pojeďte spolu s námi poznat Krkonoše tentokrát v bílém kabátě. Kurz je určen pro začátečníky i pokročilé z řad lyžařů, snowboardistů i běžkařů. Výuka začátečníků probíhá přímo u chaty, kde máme k dispozici malý vlek, pokročilí lyžaři navštěvují lyžařská střediska ve Špindlerově Mlýně (Medvědín, Svatý Petr, Hromovka,..).

Je-li k nám počasí vlídné a pošle na nás slunce, využíváme zpravidla tento den k celodennímu výletu na běžkách po hřebenech Krkonoš.

Kromě klasické výuky je možno vyzkoušet snowblady a fun carvingové lyže. Je možno se nechat natočit a vaši jízdu poté rozebrat na videu, dozvíte se něco o mazání a servisu lyží, shlédnete videa zaměřená na nácvik jízdy na lyžích i na snowboardu,?..

Rovněž se zázemím, které na Patejdlově boudě najdete, budete určitě spokojeni. Dvou až čtyřlůžkové pokoje se sociálním zařízením a skvělá kuchyně jsou zárukou pohodového pobytu. Navíc po celodenním sportování na čerstvém vzduchu využíváme ve večerních hodinách možnost relaxace formou vířivky a saunování. Můžete si zahrát stolní tenis , trávit večer spolu s ostatními studenty při hraní společenských her.

Povinností každého účastníka kurzu je mít lyže nebo snowboard a helmu. Nelze přijet pouze s vybavením na běžecké lyžování !!!

V omezeném množství je možné si sportovní vybavení zapůjčit na KTV.

Termíny půjčování:

Hosté (případně studenti mimo UK) se informují o své možné účasti u vedoucího kurzu.

Cena kurzu pro hosty a studenty mimo UK je stanovena dle ceníku UK na 4700,- Kč.

Cena kurzu: 2700,- Kč

Storno poplatky: Týden až měsíc před nástupem 30% z ceny, méně než týden 50% z ceny. V případě sehnání náhrady se storno poplatky neúčtují.

Vedoucí kurzu: Mgr. Kolkusová – Diblíková

 

 

 

 

 

 

 

Keep this field blank:
Jméno*:
Příjmení*:
Required field
Studijní ročník*:
Studijní program:*
Studium:
Kód předmětu*:
Číslo variabilního symbolu z platebního příkazu*:
Kontaktní email*:
Required field
Kontaktní telefon*:
Počet míst*:
Datum narození*:
Adresa trvalého bydliště*:

Platbu je nutné provést do 10-ti dnů po přihlášení na kurz.

Seznam přihlášených účastníků:

  • Jitka Bláhová
  • Jana Doležalová
  • Štěpánka Fryčová
  • David Nápravník
  • Lukáš Weissgráb