Inline v Německu

Bruslení na kolečkových bruslích v Německu – trasy mezi Lužickými jezery
Termín: 26.-29.července 2018

Pobyt: 4 dny (3 noci)

Cena pro VŠ studenty: 3300Kč jestliže je přihlášeno 13-16 studentů, jestliže je přihlášeno 17-21 studentů sleva -600Kč! (částka vám bude v případě vyššího počtu vrácena)
Cena hosté (nestudenti VŠ) 13-16 přihlášených osob na kurzu 3 900Kč, 17-21 osob -600Kč! (částka vám bude v případě vyššího počtu vrácena)

Inline bruslení po hladkých stezkách o šířce až 2,5 m u Lužických jezer. Lužická jezera – mezi
Berlínem a Drážďanami vzniklo po rekultivaci hnědouhelných dolů 21 umělých jezer dokonale
uzpůsobených k jízdě na kolečkových bruslích. Nově je také možné na kurzu windsurfingovat na jezeře Geierswalder. Windsurfingový set lze zapůjčit cca. za 39Euro/3h. Na půlden vám k dispozici zdarma může být i instruktor windsurfingu.

Ve čtvrtek 26.7. v ranních hodinách odjezd z Prahy, příjezd do kempu okolo 10h. Čtvrtek, pátek,
sobota, neděle inline bruslení na skvělých stezkách u Lužických jezer. Možnost volby délky tras.
V neděli v odpoledních hodinách odjezd do Prahy. Ubytování: u jezera Geierswalder v kempu http://www.geierswaldersee.de/start.php Díky našemu ubytování na břehu jezera Geierswalder máme ideální výchozí polohu pro výlety na bruslích, přístup na písečnou pláž se zázemím pro provozování windsurfingu a jiných vodních sportů. Kemp je vybavený sociálním zařízením s teplou vodou a v jeho okolí se nachází několik kiosků se základním občerstvením. Ve vzdálenosti zhruba 1,5km od kempu se nachází kvalitní cenově dostupná restaurace.

CENA ZAHRNUJE:
dopravu autobusem na místo a zpět
v případě nouze doprovodné vozidlo
3x poplatky za ubytování v kempu ve vlastních stanech
3x snídaně formou švédského stolu s čerstvým pečivem
3x teplá večeře připravená v polní kuchyni
služby organizátora po celou dobu akce
zapůjčení map doporučených tras na in-line
pojištění klientů u společnosti Generali (cestovní pojištění, sportovní připojištění, pojištění stornopoplatků a škody třetí os.), – není potřeba vaše další pojištění! Rozsah pojištění je Exkluziv + sport pojištění cestovní kanceláře proti úpadku.

Doplňkový program: netradiční sporty ? kanjam, spikeball, kroket, molkky, slackline, koupání v jezeře, windsurfing, vyzkoušení jízdy na longboardech, v rámci výletů bude možné vyzkoušet si měřiče tepové frekvence.
Na co nezapomenout: Občanský průkaz nebo cestovní pas, in.line brusle, helmu (povinná), patřičné bezpečnostní pomůcky, vhodné oblečení na brusle, plavky, léky pro osobní potřebu. Na snídani hrníček, talířek, misku a lžičku.

Storno podmínky se řídí tímto dokumentem.

Odjezd je v 7:30 z parkoviště pod sportovním centrem Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10. Na
místo dorazte s časovou rezervou. ODJEZD

Vedoucí kurzu: Mgr. Jan Schwarzer schwarzer.jan@gmail.com

• Petra Emmerová