Inline v Německu

Ferien & Freizeitpark Geierswalde, 26.7.2017 - 28.7.2017

Bruslení na kolečkových bruslích v Německu

Termín: 26.-28.července 2017

Cena: 2600Kč

Cílová země: Německo

Pobyt: 3 dny (2 noci)

Inline bruslení po hladkých stezkách o šířce až 2,5 m u Lužických jezer. Lužická jezera – mezi Berlínem a Drážďanami vzniklo po rekultivaci hnědouhelných dolů 21 umělých jezer dokonale uzpůsobených k rekreaci a sportovnímu vyžití.

Ve středu 26.7. v ranních hodinách odjezd z Prahy, příjezd do kempu okolo 10h. Středa, čtvrtek, pátek inline bruslení na skvělých stezkách u Lužických jezer. Možnost volby délky tras. V pátek v odpoledních hodinách odjezd do Prahy. Kurz se uskuteční 26.-28. července 2017 středa – pátek. Velká výhoda – stezky bez lidí!

Ubytování:  u jezera Geierswalder v kempu http://www.geierswaldersee.de/start.php  Díky našemu ubytování na břehu jezera Geierswalder máme ideální výchozí polohu pro výlety na bruslích, přístup na písečnou pláž se zázemím pro provozování windsurfingu a jiných vodních sportů. Mapa Kemp je vybavený sociálním zařízením s teplou vodou a v jeho okolí se nachází několik kiosků se základním občerstvením. Ve vzdálenosti zhruba 1,5km od kempu se nachází kvalitní cenově dostupná restaurace.

CENA ZAHRNUJE:

dopravu autobusem na místo a zpět,

doprovodné vozidlo po celou dobu akce,

2x poplatky za ubytování v kempu ve vlastních stanech,

2x snídaně formou švédského stolu s čerstvým pečivem,

služby organizátora po celou dobu akce,

zapůjčení map doporučených tras na in-line,

pojištění klientů u společnosti Generali (cestovní pojištění, sportovní připojištění, pojištění stornopoplatků a škody třetí os.), – není potřeba vaše další pojištění! Rozsah pojištění je Exkluziv + sport

pojištění cestovní kanceláře proti úpadku.

doplňkový program:  netradiční sporty – kanjam, spikeball, kroket, molkky, slackline, koupání v jezeře,  vyzkoušení jízdy na longboardech, v rámci výletů bude možné vyzkoušet si měřiče tepové frekvence.

CENA NEZAHRNUJE:

náklady na stravování (obědy a večeře),

osobní útraty studentů.

Na co nezapomenout: Občanský průkaz nebo cestovní pas, in.line brusle, helmu (povinná), patřičné bezpečnostní pomůcky, vhodné oblečení na brusle, plavky, léky pro osobní potřebu. Na snídani hrníček, talířek, misku a lžičku. Jídlo a vařič, pokud si budete chtít vařit z vlastních zásob.

Storno podmínky se řídí tímto dokumentem

Uvedená cena je určená pro studenty VŠ, hosté před přihlášením kontaktují vedoucího kurzu: Jan Schwarzer schwarzer.jan(@)gmail.com Cena pro hosty je 3200Kč.

Keep this field blank:
Jméno*:
Příjmení*:
 (Required field)
Studijní ročník*:
Studijní program:*
Studium:
Kód předmětu*:
Číslo variabilního symbolu z platebního příkazu*:
Kontaktní email*:
 (Required field)
Kontaktní telefon*:
Počet míst*:
Datum narození*:
Bydliště*:

Platbu je nutné provést do 10-ti dnů po přihlášení na kurz.

• Tereza Javůrková
  • Linda Jindrová