3. ročníky Bc. studia + Mgr. a Dr. studium ZS 2024/25

Zápis studentů 3. a vyšších ročníků Bc. studia, pro studenty Mgr. a Dr. studia v akademickém roce 2024/25

Studenti, kteří mají v zimním semestru 2024/25 zapsaný předmět Tělesná výchova (povinně volitelná), nebo předmět Zájmová tělesná výchova mají povinnost se registrovat na konkrétní sportovní odvětví.

Nabídka sportovních lekcí bude zveřejněna na webu katedry TV ve čtvrtek 5.9.2024.

Třetí a vyšší ročníky, ostatní fakulty po dohodě s vyučujícím: zde

Studenti si vybírají POUZE z lekcí, určených pro jejich studijní OBOR. Kapacita míst ve sportovních hodinách je omezena. V případě, že lekce, o kterou má student prioritní zájem, je v době přihlašování kapacitně naplněna/obsazena, registruje se na lekci s volnou kapacitou (vybírá pouze v rozvrhu hodin pro jeho/její studijní obor). Zároveň si je vědom skutečnosti, že v případě uvolnění místa na preferované hodině bude lektorem automaticky přesunut.
Pokud se student zapíše do lekcí určených pro jiný studijní obor, má vyučující nebo tajemník katedry právo studenta ze seznamu vymazat.

Elektronická registrace bude spuštěna na webu katedry TV ve středu 25.9.2024 v 9:00 hodin.

Výuka TV pro třetí a vyšší ročníky začne v úterý 2.10.2024.

Studenti se před úvodní hodinou řídí pokyny, které uvádí lektor vybraného sportu v poznámce uvedené v elektronické registraci Důležité informace. V případě nejasností, kontaktují lektora vybrané lekce.