Registrace studentů MFF na předměty KTV

Seznam sportů pro studenty MFF UK 2020/21

Druhé ročníky: informatika (IPP) + učitelství (FMUP, MAUP, MCUP, MDUP, MFUP, MIUP, MNUP)

  1. V případě naplněné kapacity lekce je registrace studentů ukončena.
  2. Zvolte si a registrujte se na lekci náhradní.
  3. V případě trvajícího zájmu o naplněnou lekci kontaktujte vyučujícího, který Vás zařadí mezi náhradníky.
  4. V případě volných míst na hodinách vypsaných pro první ročníky se můžete zapsat i na tyto hodiny.
    Rozvrh hodin pro jednotlivé obory prvních ročníků najdete zde
Sport Den Čas Obsazená místa Učitel Místo
AtletikaÚterý14:30 - 15:451 / 5Mgr. Jiří TeplýSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
BadmintonČtvrtek13:00 - 14:302 / 11Mgr. Tomáš JarošTJ Astra Zahradní městoRegistrovat
BasketbalPondělí13:30 - 15:000 / 2Mgr. Tomáš JarošSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Středa8:30 - 10:000 / 2Mgr. Tomáš JarošSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Pátek8:30 - 10:000 / 5Mgr. Tomáš JarošSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
BeachvolejbalÚterý12:00 - 14:000 / 2Bc. Tomáš HorákBeachcentrum StrahovRegistrovat
FlorbalStředa7:30 - 8:451 / 4Mgr. Pavel ŠodekSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Středa20:30 - 22:001 / 7Mgr. Milan ŠafrSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
FotbalPondělí13:30 - 15:000 / 6Mgr. Martin KozákSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Úterý13:30 - 15:000 / 4Mgr. Martin KozákSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
FutsalČtvrtek17:30 - 19:004 / 9Mgr. Milan ŠafrSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
KanoistikaČtvrtek13:00 - 14:305 / 6Mgr. Martin KozákLoděnice ChuchleRegistrovat
Kondiční běhČtvrtek14:00 - 15:009 / 11Mgr. Milan ŠafrSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Lezení na umělé stěněČtvrtek13:00 - 14:3013 / 13Mgr. Jiří TeplýSquashpark CibulkaLekce naplněna
PilatesČtvrtek13:00 - 14:009 / 11Mgr. Jana PospíšilováSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
PlaváníÚterý17:15 - 18:004 / 6Mgr. Jiří TeplýSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Čtvrtek14:15 - 15:008 / 12Mgr. Jana PospíšilováSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
PosilovnaČtvrtek13:00 - 14:3010 / 10PhDr. Marek PaulíkSportovní centrum UK HostivařLekce naplněna
SquashČtvrtek13:00 - 14:007 / 10Mgr. Pavel ŠodekSquashpark CibulkaRegistrovat
Čtvrtek14:00 - 15:003 / 5Mgr. Pavel ŠodekSquashpark CibulkaRegistrovat
Stolní tenisČtvrtek20:15 - 21:4510 / 10Mgr. Pavel ŠodekSportovní centrum UK HostivařLekce naplněna
TenisPondělí13:30 - 15:000 / 5Mgr. Pavel ŠodekSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Pátek9:00 - 10:303 / 4Mgr. Pavel ŠodekSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
VolejbalČtvrtek13:00 - 14:3015 / 15Bc. Tomáš HorákAntukové kurty AlbertovLekce naplněna
Zdravotní tělesná výchovaÚterý14:00 - 15:001 / 4Mgr. Jana PospíšilováSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Pátek9:30 - 10:301 / 1Mgr. Jana PospíšilováSportovní centrum UK HostivařLekce naplněna