Registrace studentů MFF na předměty KTV

Seznam sportů pro studenty MFF UK 2020/21

Třetí a vyšší ročníky

  1. V případě naplněné kapacity lekce je registrace studentů ukončena.
  2. Zvolte si a registrujte se na lekci náhradní.
  3. V případě trvajícího zájmu o naplněnou lekci kontaktujte vyučujícího, který Vás zařadí mezi náhradníky.
  4. V případě volných míst na hodinách vypsaných pro první a druhé ročníky se můžete zapsat i na tyto hodiny.
    Rozvrh hodin pro jednotlivé obory prvních a druhých ročníků najdete zde
Sport Den Čas Obsazená místa Učitel Místo
AtletikaÚterý14:30 - 15:453 / 5Mgr. Jiří TeplýSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
BadmintonÚterý13:00 - 14:301 / 1Mgr. Milan ŠafrSportovní centrum UK HostivařLekce naplněna
Čtvrtek13:00 - 14:305 / 7Mgr. Tomáš JarošTJ Astra Zahradní městoRegistrovat
BasketbalPondělí13:30 - 15:002 / 2Mgr. Tomáš JarošSportovní centrum UK HostivařLekce naplněna
Středa8:30 - 10:001 / 2Mgr. Tomáš JarošSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Pátek8:30 - 10:003 / 6Mgr. Tomáš JarošSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
BeachvolejbalÚterý12:00 - 14:003 / 9Bc. Tomáš HorákBeachcentrum StrahovRegistrovat
FlorbalPondělí20:30 - 22:003 / 5Mgr. Pavel ŠodekSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Středa7:30 - 8:452 / 5Mgr. Pavel ŠodekSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Středa20:30 - 22:003 / 6Mgr. Milan ŠafrSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
FotbalÚterý13:30 - 15:003 / 6Mgr. Martin KozákSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Funkční kruhový tréninkÚterý13:00 - 14:002 / 6Mgr. Jana PospíšilováSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
FutsalČtvrtek17:30 - 19:001 / 6Mgr. Milan ŠafrSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
KanoistikaČtvrtek13:00 - 14:303 / 3Mgr. Martin KozákLoděnice ChuchleLekce naplněna
Kondiční běhČtvrtek14:00 - 15:003 / 3Mgr. Milan ŠafrSportovní centrum UK HostivařLekce naplněna
PilatesČtvrtek13:00 - 14:005 / 6Mgr. Jana PospíšilováSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
PlaváníÚterý13:30 - 14:150 / 5Mgr. Jiří TeplýSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Úterý17:15 - 18:008 / 9Mgr. Jiří TeplýSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Středa19:30 - 20:1512 / 15Mgr. Jana PospíšilováSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Čtvrtek14:15 - 15:002 / 3Mgr. Jana PospíšilováSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
PosilovnaČtvrtek13:00 - 15:305 / 5PhDr. Marek PaulíkSportovní centrum UK HostivařLekce naplněna
SquashČtvrtek13:00 - 14:003 / 3Mgr. Pavel ŠodekSquashpark CibulkaLekce naplněna
Čtvrtek14:00 - 15:000 / 6Mgr. Pavel ŠodekSquashpark CibulkaRegistrovat
Stolní tenisÚterý11:30 - 12:452 / 4Mgr. Milan ŠafrSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Čtvrtek20:15 - 21:455 / 6Mgr. Pavel ŠodekSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
TenisPondělí13:30 - 15:003 / 5Mgr. Pavel ŠodekSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
VolejbalÚterý13:00 - 14:306 / 6Mgr. Zuzana VaníčkováAntukové kurty AlbertovLekce naplněna
Čtvrtek13:00 - 14:303 / 3Bc. Tomáš HorákSportovní centrum UK HostivařLekce naplněna
Zdravotní tělesná výchovaÚterý14:00 - 15:003 / 4Mgr. Jana PospíšilováSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Pátek9:30 - 10:303 / 3Mgr. Jana PospíšilováSportovní centrum UK HostivařLekce naplněna