Registrace studentů MFF na předměty KTV

Seznam sportů pro studenty MFF UK 2022/23

Třetí a vyšší ročníky, ostatní fakulty po dohodě s vyučujícím

V případě naplněné kapacity lekce si:

  1. Zvolte jinou lekci, kde je momentálně volné místo
  2. Na preferovanou lekci se zapište jako náhradník (lze pouze na jednu lekci)
Pokud se místo uvolní, budete automaticky posunuti na preferovanou lekci a z původně zapsané vymazáni (o této skutečnosti budete informováni e-mailem).
Pokud se tak nestane, budete docházet na sport, na který se Vám podařilo zapsat.

Sport Den Čas Obsazená místa Učitel Místo
BasketbalPondělí13:30 - 15:002 / 2Mgr. Tomáš JarošSportovní centrum UK HostivařPřihlásit jako náhradník
Středa8:30 - 10:002 / 2Mgr. Tomáš JarošSportovní centrum UK HostivařPřihlásit jako náhradník
Pátek8:30 - 10:002 / 2Mgr. Tomáš JarošSportovní centrum UK HostivařPřihlásit jako náhradník
Body and MindÚterý14:00 - 15:001 / 3Mgr. Jana PospíšilováSportovní centrum UK HostivařPřihlásit
Dance FitnessPondělí13:00 - 14:003 / 3Mgr. Jana PospíšilováSportovní centrum UK HostivařPřihlásit jako náhradník
FlorbalPondělí20:30 - 22:002 / 2Mgr. Pavel ŠodekSportovní centrum UK HostivařPřihlásit jako náhradník
Středa7:30 - 8:454 / 4Mgr. Pavel ŠodekSportovní centrum UK HostivařPřihlásit jako náhradník
Středa20:30 - 22:008 / 8Mgr. Milan ŠafrSportovní centrum UK HostivařPřihlásit jako náhradník
Fotbal / Malá kopanáPondělí13:30 - 15:002 / 2Mgr. Martin KozákSportovní centrum UK HostivařPřihlásit jako náhradník
Úterý13:30 - 15:003 / 8Mgr. Martin KozákSportovní centrum UK HostivařPřihlásit
Funkční kruhový tréninkPondělí14:00 - 15:001 / 5Mgr. Milan ŠafrSportovní centrum UK HostivařPřihlásit
Úterý13:30 - 14:300 / 2Mgr.Tomáš HorákSportovní centrum UK HostivařPřihlásit
Úterý14:30 - 15:301 / 2Mgr.Tomáš HorákSportovní centrum UK HostivařPřihlásit
FutsalStředa19:30 - 21:003 / 4Mgr. Martin KozákSportovní centrum UK HostivařPřihlásit
Čtvrtek17:30 - 19:004 / 4Mgr. Milan ŠafrSportovní centrum UK HostivařPřihlásit jako náhradník
Pátek8:00 - 10:304 / 5Mgr. Milan ŠafrTělocvična KarlínPřihlásit
JudoPátek8:30 - 10:003 / 3Mgr. Josef BrožSportovní centrum UK HostivařPřihlásit jako náhradník
Kondiční běhPondělí12:30 - 13:300 / 3Mgr. Milan ŠafrSportovní centrum UK HostivařPřihlásit
PilatesÚterý13:00 - 14:004 / 6Mgr. Jana PospíšilováSportovní centrum UK HostivařPřihlásit
PlaváníÚterý13:30 - 14:150 / 3Mgr. Jiří TeplýSportovní centrum UK HostivařPřihlásit
Úterý14:15 - 15:002 / 3Mgr. Jiří TeplýSportovní centrum UK HostivařPřihlásit
Úterý17:15 - 18:006 / 9Mgr. Jiří TeplýSportovní centrum UK HostivařPřihlásit
Středa19:30 - 20:1515 / 15Mgr. Jana PospíšilováSportovní centrum UK HostivařPřihlásit jako náhradník
PosilovnaČtvrtek13:00 - 14:304 / 5PhDr. Marek PaulíkSportovní centrum UK HostivařPřihlásit
Pátek8:00 - 9:008 / 8Mgr.Tomáš HorákSportovní centrum UK HostivařPřihlásit jako náhradník
Zdravotní tělesná výchovaPátek9:30 - 10:300 / 3Mgr. Jana PospíšilováSportovní centrum UK HostivařPřihlásit