Registrace studentů MFF na předměty KTV

Seznam sportů pro studenty MFF UK 2020/21

Druhé ročníky: Fyzika (FP) + matematika (MFMP, MITP, MOMP, MMOP)

  1. V případě naplněné kapacity lekce je registrace studentů ukončena.
  2. Zvolte si a registrujte se na lekci náhradní.
  3. V případě trvajícího zájmu o naplněnou lekci kontaktujte vyučujícího, který Vás zařadí mezi náhradníky.
  4. V případě volných míst na hodinách vypsaných pro první ročníky se můžete zapsat i na tyto hodiny.
    Rozvrh hodin pro jednotlivé obory prvních ročníků najdete zde
Sport Den Čas Obsazená místa Učitel Místo
AtletikaÚterý14:30 - 15:454 / 12Mgr. Jiří TeplýSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
BadmintonÚterý13:00 - 14:3010 / 11Mgr. Milan ŠafrSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
BasketbalPondělí13:30 - 15:002 / 2Mgr. Tomáš JarošSportovní centrum UK HostivařLekce naplněna
Středa8:30 - 10:002 / 2Mgr. Tomáš JarošSportovní centrum UK HostivařLekce naplněna
Pátek8:30 - 10:001 / 5Mgr. Tomáš JarošSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
BeachvolejbalÚterý12:00 - 14:005 / 10Bc. Tomáš HorákBeachcentrum StrahovRegistrovat
FlorbalPondělí20:30 - 22:003 / 3Mgr. Pavel ŠodekSportovní centrum UK HostivařLekce naplněna
Středa7:30 - 8:453 / 4Mgr. Pavel ŠodekSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Středa20:30 - 22:005 / 5Mgr. Milan ŠafrSportovní centrum UK HostivařLekce naplněna
FotbalÚterý13:30 - 15:006 / 10Mgr. Martin KozákSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Funkční kruhový tréninkÚterý13:00 - 14:0012 / 12Mgr. Jana PospíšilováSportovní centrum UK HostivařLekce naplněna
KanoistikaČtvrtek13:00 - 14:301 / 2Mgr. Martin KozákLoděnice ChuchleRegistrovat
Kondiční běhČtvrtek14:00 - 15:005 / 6Mgr. Milan ŠafrSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Lezení na umělé stěněÚterý13:00 - 14:1512 / 12PhDr. Marek PaulíkSquashpark CibulkaLekce naplněna
Úterý14:15 - 15:3012 / 12PhDr. Marek PaulíkSquashpark CibulkaLekce naplněna
PlaváníÚterý12:45 - 13:308 / 15Mgr. Jiří TeplýSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Úterý13:30 - 14:1512 / 15Mgr. Jiří TeplýSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
Stolní tenisÚterý11:30 - 12:457 / 12Mgr. Milan ŠafrSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
TenisÚterý13:00 - 14:3010 / 12Mgr. Pavel ŠodekSportovní centrum UK HostivařRegistrovat
VolejbalÚterý13:00 - 14:3011 / 12Mgr. Zuzana VaníčkováAntukové kurty AlbertovRegistrovat
Zdravotní tělesná výchovaÚterý14:00 - 15:0010 / 10Mgr. Jana PospíšilováSportovní centrum UK HostivařLekce naplněna
Pátek9:30 - 10:300 / 2Mgr. Jana PospíšilováSportovní centrum UK HostivařRegistrovat