KTV - Studenti
Rakouské Dolomity

Katedra tělesné výchovy MFF UK ve spolupráci s CK Aktive Guide nabízí 5-ti denní

lyžování v Rakouských Dolomitech

Místo: Východní Tyrolsko, okolí města Lienz, u italských hranic. Střediska se rozkládají na svazích největšího rakouského pohoří Vysoké Taury v blízkosti nejvyšší hory Rakouska - Grossglockner (3798 m).

Střediska: Lyžovat budeme každý den v jiném středisku na celkem 310 km sjezdových tratí ve střediscích Sillian, Zettersfeld, Hochstein, St. Jakob, Mölltalský ledovec nebo Großglockner Skiareně Matrei – Kals

Střediska jsou rozlehlá, bezpečné zdolání řady sjezdovek vyžaduje pokročilé lyžařské dovednosti. Kurz tedy není určen pro začínající nebo slabé lyžaře.

Termín: 7.2. - 13.2.2021 (odjezd 7.2. ráno ze Sportovního centra Univerzity Karlovy v Hostivaři., návrat 13.2. v brzkých ranních hodinách).

Ubytování:  Lavant - Gasthof Lavanterhof  (7 km od Lienzu), dvou až šestilůžkové pokoje se sociálním zařízením na pokojích. K dispozici jsou 3 menší a jedna velká společenská místnost pro volnočasové aktivity. Wi-fi v celém objektu zdarma.

Cena se skipasem pro celou oblast + Mölltalský ledovec:

8 390,- Kč pro studenty nar. 2001 a mladší

8 890,- Kč pro studenty nar. 1995 – 2000

11 390,- Kč pro dospělé

Jelikož spolupracujeme s cestovní kanceláří, prosíme zájemce o včasné přihlášení a hlavně o okamžité zaplacení zájezdu.

Cena zahrnuje:

dopravu busem po celou dobu akce, ubytování na 5 nocí s polopenzí, skipas na 5 dní, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: cestovní, úrazové pojištění (nutné sjednat individuálně)
Doporučujeme pojištění s výší plnění minimálně 2 miliony Kč. 

Informace k placení: ZDE

Storno podmínky CK najdete ZDE

V případě, že epidemiologická situace ohledně onemocnění COVID-19 neumožní konání kurzu, bude přihlášeným účastníkům vráceno 100% ceny.

Každý z účastníků bude před odjezdem vyznám k podpisu prohlášení o bezinfekčnosti. V případě, že účastník nebude moci garantovat splnění všech požadavků pro podpis Čestného prohlášení o bezinfekčnosti COVID-19 nebude se moci zúčastnit.

V případě nemoci nebo zranění proto doporučujeme sjednat pojištění proti stornu, které garantuje za předpokladu doložení potvrzení od lékaře navrácení 80-90% z celkové částky zájezdu. Momentálně je možné se pojistit také na storno v případě nucené karantény. Více informací ohledně pojištění na e-mailu: milan.safr@staff.cuni.cz