KTV - Studenti
Pec pod Sněžkou - chata VAK

Chata VAK je situována nedaleko centra Pece pod Sněžkou. Skiareál poskytuje skvělé lyžařské podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování, případně pro skialpové výlety. Areál je z chaty dostupný skibusem (5min.). V areálu se nachází sedačkové i kotvové vleky a sjezdové tratě všech obtížností. Běžecké a skialpové trasy začínají nedaleko chaty. Je možné dojít na vrcholy s krásnými výhledy včetně Sněžky. Při výuce můžete využít možnost natáčení vašich lyžařských stylů s následným rozborem u videa. Dále kromě lyžařského výcviku nabízíme přednášky s praktickými ukázkami péče o lyžařský materiál (broušení hran, voskování). V rámci kurzu je strava poskytována 3x denně (oběd je formou balíčku).   Ubytování je ve 3 - 4 lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Na chatě je klubovna s barem.

Napište, zda máte zájem pouze o lyžařský výcvik, nebo máte zájem i o výlet na běžkách, či skialpech. Se snowboardem je možné se kurzu zúčastnit pouze v případě, že již umíte bezpečně jezdit.

Sjezdové a běžecké vybavení je možné zapůjčit v omezené míře na katedře. (napište v případě zájmu)

Skialpové vybavení je možné zapůjčit ve skiareálu.

Cena: 2800,- Kč (plná penze bez dopravy)

Informace k placení: zde

Storno poplatky: 

  • V případě, že epidemiologická situace ohledně onemocnění COVID-19 neumožní konání kurzu, bude přihlášeným účastníkům vráceno 100% ceny.
  • V případě, že student nemůže garantovat splnění všech požadavků pro podpis Čestného prohlášení o bezinfekčnosti COVID-19, bude mu rovněž vráceno 100% ceny. čestné prohlášení
  • pro ostatní případy platí: týden až měsíc před nástupem 30% z ceny, méně než týden 50% z ceny. V případě sehnání náhrady se storno poplatky neúčtují.

Vedoucí kurzu: Mgr. Pavel Šodek  pavel.sodek@staff.cuni.cz