KTV - Studenti
Krkonoše

Pojeďte s námi do podzimně zbarvených Krkonoš. Během čtyř celodenních výletů projdeme velkou část našich nejvyšších hor nad Špindlerovým Mlýnem. Jeden z výletů nás zavede i na nejvyšší horu Česka, Sněžku. V Krkonoších je turistika středně náročná, navíc délku výletů můžeme přizpůsobit aktuální fyzické kondici účastníků. Stačí si vzít dobrou turistickou obuv, vhodné oblečení, batůžek, dobrou náladu a můžeme vyrazit.

Rovněž zázemí, které najdeme na Patejdlově boudě, je ideální. Bohatá plná penze (balíčky na výlet místo oběda), útulné pokoje se sociálním zařízením a příjemný personál je zárukou povedené akce. Pro doplnění vynaložených sil je pro vás k dispozici přímo na chatě sauna a vířivka. Pokud by snad pršelo, můžeme odehrát turnaj ve stolním tenisu, využít venkovní hřiště na drobné hry, navštívit aquapark ve Špindlerově Mlýně.

Do Špindlerova Mlýna vás dovezou autobusy z Černého Mostu, pokud budete cestovat autem, je možnost parkování přímo u chaty. Pojeďte načerpat síly před začátkem nového zimního semestru.

Uvedená cena je určená pro studenty UK. Cena pro hosty je 4150,- Kč.

Ostatní studenti a hosté před přihlášením kontaktují vedoucího kurzu.

Storno poplatky Za místo zrušené v době 49 - 15 kalendářních dní před začátkem akce činí stornopoplatek 20 % za lůžko. Storno poplatky Za místo zrušené v době 14 - 7 kalendářních dní před začátkem akce činí stornopoplatek 30 % za lůžko. Za zrušení v době kratší než 7 dní je stornopoplatek 50% za lůžko.

Sraz: 11. 9. do 17:00 hod. na Patejdlově boudě

Doprava: individuální

Stravování: plná penze

Ubytování: - 2 - 4 lůžkové pokoje

Přihlášení studenti budou o způsobu a termínu platby informováni vedoucím kurzu. Pokud nesplní dané podmínky, budou nahrazeni dalšími zájemci.