KTV - Studenti
Patejdlovka I.

Pojeďte spolu s námi poznat Krkonoše tentokrát v bílém kabátě. Kurz je určen pro začátečníky i pokročilé z řad lyžařů, snowboardistů i běžkařů. Výuka začátečníků probíhá přímo u chaty, kde máme k dispozici malý vlek, pokročilí lyžaři navštěvují lyžařská střediska ve Špindlerově Mlýně (Medvědín, Svatý Petr, Hromovka,..).

Je-li k nám počasí vlídné a pošle na nás slunce, využíváme zpravidla tento den k celodennímu výletu na běžkách po hřebenech Krkonoš.

Kromě klasické výuky je možno vyzkoušet snowblady a fun carvingové lyže. Je možno se nechat natočit a vaši jízdu poté rozebrat na videu, dozvíte se něco o mazání a servisu lyží, shlédnete videa zaměřená na nácvik jízdy na lyžích i na snowboardu,?..

Rovněž se zázemím, které na Patejdlově boudě najdete, budete určitě spokojeni. Dvou až čtyřlůžkové pokoje se sociálním zařízením a skvělá kuchyně jsou zárukou pohodového pobytu. Navíc po celodenním sportování na čerstvém vzduchu využíváme ve večerních hodinách možnost relaxace formou vířivky a saunování. Můžete si zahrát stolní tenis , trávit večer spolu s ostatními studenty při hraní společenských her.

Povinností každého účastníka kurzu je mít lyže nebo snowboard a helmu. Nelze přijet pouze s vybavením na běžecké lyžování !!!

V omezeném množství je možné si sportovní vybavení zapůjčit na KTV.

Termín půjčování:

Hosté (případně studenti mimo UK) se informují o své možné účasti u vedoucího kurzu.

Cena kurzu pro hosty a studenty mimo UK je stanovena dle ceníku UK na 4900,- Kč.

Cena kurzu: 3200,- Kč (v ceně doprava + plná penze)

Informace k placení: zde

Storno poplatky:

  • V případě, že epidemiologická situace ohledně onemocnění COVID-19 neumožní konání kurzu, bude přihlášeným účastníkům vráceno 100% ceny.
  • V případě, že student nemůže garantovat splnění všech požadavků pro podpis Čestného prohlášení o bezinfekčnosti COVID-19, bude mu rovněž vráceno 100% ceny.  čestné prohlášení
  • pro ostatní případy platí: týden až měsíc před nástupem 30% z ceny, méně než týden 50% z ceny. V případě sehnání náhrady se storno poplatky neúčtují.

Vedoucí kurzu: PhDr. Marek Paulík