Rakouské Dolomity

, 10.2.2020 - 16.2.2020

Momentálně je 35 zarezervovaných míst, ještě zbývá 0 volných míst.

Zájemci do pozice náhradníka mohou e-mailem kontaktovat PhDr. Marka Paulíka.

Katedra tělesné výchovy MFF UK ve spolupráci s CK Aktive Guide nabízí 5 dní lyžování

Rakouské Dolomity

Místo: Východní Tyrolsko, okolí města Lienz, u italských hranic. Střediska se rozkládají na svazích největšího rakouského pohoří Vysoké Taury v blízkosti nejvyšší hory Rakouska – Grossglockner (3798 m).

Střediska: Lyžovat můžete každý den v jiném středisku na celkem 310 km sjezdových tratí ve střediscích Sillian, Zettersfeld, Hochstein, St. Jakob, Mölltalský ledovec nebo Großglockner Skiareně Matrei – Kals

Termín: 10.2. – 16.2.2020 (odjezd 10.2. ráno ze Sportovního centra Univerzity Karlovy v Hostivaři., návrat 16.2. v brzkých ranních hodinách).

Ubytování: Gasthof Leisacherwirt je situován na kraj města Lienz, leží v blízkosti skiareálu. K dispozici jsou dvou až čtyřlůžkové pokoje se sociálním zařízením a televizí. Bezdrátové připojení k internetu je také zdarma. Ubytovací kapacita je vzdálena 5 minut jízdy od středisek  Zettersfeld  a Hochstein a do 30 min. k výše jmenovaným lyžařským oblastem.

Cena se skipasem pro celou oblast + Mölltalský ledovec:

8 390,- Kč pro studenty nar. 2000 a mladší

8 890,- Kč pro studenty nar. 1994 – 99

11 390,- Kč pro dospělé

Jelikož spolupracujeme s cestovní kanceláří, prosíme zájemce o včasné přihlášení a hlavně o okamžité zaplacení zájezdu.

Cena zahrnuje:

dopravu busem po celou dobu akce, ubytování na 5 nocí s polopenzí, skipas na 5 dní, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: cestovní, úrazové pojištění (doporučujeme sjednat individuálně)

Informace k přihlášení a placení: zde

Storno podmínky CK:

15 % – min. 500 Kč/os. z celkové ceny zájezdu, pokud k odstoupení od SOZ ze strany zákazníka dojde více než 60 dní před prvním dnem zájezdu,

35 % z celkové ceny zájezdu, pokud k odstoupení od SOZ ze strany zákazníka dojde mezi 59. a 40. dnem před prvním dnem zájezdu,

50 % z celkové ceny zájezdu, pokud k odstoupení od SOZ ze strany zákazníka dojde mezi 39. a 20. dnem před prvním dnem zájezdu,

75 % z celkové ceny zájezdu pokud k odstoupení od SOZ ze strany zákazníka dojde mezi 19. a 10. dnem před prvním dnem zájezdu,

90 % z celkové ceny zájezdu pokud k odstoupení od SOZ ze strany zákazníka dojde mezi 9. dnem a před prvním dnem zájezdu.

5. Stornopoplatky za dopravu činí v případě odstoupeníod SOZ ze strany zákazníka v době kratší 30 dnů před zahájením zájezdu, bez ohledu na důvod odstoupení, 100 % z ceny předmětné dopravy.