Vltava

, 1.8.2020 - 4.8.2020

Momentálně je 22 zarezervovaných míst, ještě zbývá 0 volných míst.

Cena: 350,- Kč
Vedoucí: Mgr. Kozák
Sraz:  je ve Vyšším Brodě před půjčovnou lodí Inge ve 12:00. (u automobilového mostu)
Trasa: Vyšší Brod – Boršov (70.5 km)
Doprava: individuální
Stravování: z vlastních zásob, doporučujeme vařič

Vltavu každoročně splouváme v úseku mezi Vyšším Brodem a Boršovem. Stavíme v Branné, Českém Krumlově a Zlaté Koruně. Úsek nabízí možnost prohlídky významných památek. Kromě Českého Krumlova s druhým největším hradním komplexem v České republice je možnost navštívit klášter ve Zlaté Koruně nebo zříceninu Dívčí Kámen. Čas nám vyjde i na nějakou tu doplňkovou sportovní hru jako například freesbee.

V ceně je půjčení lodního materiálu (lodě, pádla, vesty, včetně lodních pytlů).

V ceně není ubytování studentů v kempech.

Uvedená cena je určená pro studenty VŠ.

Studenti z ostatních fakult a hosté před přihlášením kontaktují vedoucího kurzu.

Po obsazení kurzu mohou studenti kontaktovat vedoucího kurzu e-mailem a být v roli náhradníka.

Cena pro hosty je 700,- Kč.

Zájemci si mohou za 100kč,- na celý kurz půjčit od katedry stan.

Předpokladem účasti na kurzu je splnění plaveckých prověrek z prvního ročníku.

Storno:  V případě odhlášení a po řádné omluvě před zahájením kurzu, vám budou peníze vráceny.