Inline v Německu

Ferien & Freizeitpark Geierswalde, 22.7.2019 - 25.7.2019

Momentálně je 2 zarezervovaných míst, ještě zbývá 22 volných míst.

Termín: 22. – 25. července 2019

Pobyt: 4 dny (3 noci)

Cena pro VŠ studenty: 3400,- Kč při počtu 15-19 studentů,
20 a více studentů cena: 2600,- Kč.
Přihlášení pošlou cenu 3400,- Kč, pokud se naplní 20 míst, bude všem částka 800Kč vrácena.

Cena hosté (veřejnost): 3900,- Kč při počtu 15-19 přihlášených osob,
20 a více osob cena: 3100,- Kč.
Přihlášení pošlou cenu 3900,- Kč, pokud se naplní 20 míst, bude všem částka 800Kč vrácena.

Vedoucí kurzu: Mgr. Milan Šafr

Inline bruslení po hladkých stezkách o šířce až 2,5 m u Lužických jezer. Mezi Berlínem
a Drážďanami vzniklo po rekultivaci hnědouhelných dolů 21 umělých jezer a stezek dokonale uzpůsobených k jízdě na kolečkových bruslích. Čeká na Vás individuální či skupinové ježdění na pěti doporučených a prověřených trasách, které celkem nabízejí přes 100 kilometrů kvalitního asfaltu.

Odjezd z Prahy v pondělí 22. 7. v ranních hodinách, příjezd do kempu okolo 10h.
Pondělí, úterý, středa, čtvrtek  in-line bruslení na skvělých stezkách u Lužických jezer. Možnost volby délky tras.

Návrat do Prahy: ve čtvrtek 25. 7. v odpoledních hodinách.

Ubytování: u jezera Geierswalder v kempu http://www.geierswaldersee.de/start.php
Díky našemu ubytování na břehu jezera Geierswalder máme ideální výchozí polohu pro výlety na bruslích, přístup na písečnou pláž. Kemp je vybavený sociálním zařízením s teplou vodou a v jeho okolí se nachází několik kiosků se základním občerstvením. Ve vzdálenosti zhruba 1,5km od kempu se nachází kvalitní cenově dostupná restaurace.

CENA ZAHRNUJE:
dopravu autobusem na místo a zpět
doprovodné vozidlo po celou dobu akce
3x poplatky za ubytování v kempu ve vlastních stanech
3x snídaně formou švédského stolu s čerstvým pečivem
3x teplá večeře připravená v polní kuchyni
služby organizátora po celou dobu akce
zapůjčení longboardů map doporučených tras na in-line
pojištění klientů u společnosti Generali (cestovní pojištění, sportovní připojištění, pojištění stornopoplatků a škody třetí os.), – není potřeba vaše další pojištění! Rozsah pojištění je Exkluziv + sport pojištění cestovní kanceláře proti úpadku.

Doplňkový program: koupání v jezeře, vyzkoušení jízdy na longboardech, skupinové hry,
v rámci výletů bude možné vyzkoušet si měřiče tepové frekvence?

Na co nezapomenout: Občanský průkaz nebo cestovní pas, in.line brusle, helmu (povinná), patřičné bezpečnostní pomůcky (chrániče kolen a loktů), vhodné oblečení na brusle, plavky, léky pro osobní potřebu. Na snídani hrníček, talířek, misku a lžičku.

Storno podmínky se řídí tímto dokumentem.

Odjezd je v 7:00 z parkoviště pod sportovním centrem Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10. Na
místo dorazte s časovou rezervou. ODJEZD