DISTANČNÍ výuka

 POKYNY PRO DISTANČNÍ VÝUKU – přihlášení do studentské aplikace

 1. Pro potřeby získání prezence na výuce (od 23.11.2021) prostřednictvím nahrávání GPX souborů se registrujte na studentský portál nahrávání aktivit https://ktv.mff.cuni.cz/students/tv.php
 1. Přihlášení – vložte své UKČO (osmimístné číslo uvedené v SIS) a heslo.

Jako heslo použijte stejnou emailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci na sportovní lekci, kterou jste navštěvovali v ZS 21/22 (do 22.11.2021). Po prvním přihlášení lze heslo změnit.

 1. Po přihlášení se zobrazí sportovní lekce, kterou jste navštěvovali včetně všech výukových hodin zimního semestru 2021/22 a třech náhradních termínů.
 2. Vkládání sportovních aktivit (GPX souborů) je možné z trackových aplikací (např. STRAVA), pouze 7dní před termínem a 7 dní po termínu výukové lekce. Vložit soubor GPX je tedy možné pouze do „otevřených“ hodin.
 1. Vložení GPX souboru:
 • Vyberte typ aktivity
 • Vyberte soubor, který chcete nahrát
 • Uložte aktivitu

návody: Strava , Strava (mobil), Sports Tracker

U Mi Fit aplikace si lze na Google play store stáhnout Mi Fit Exporter do GPX souboru. Aktivitu z Fitbitu můžete do formátu GPX převést pomocí tohoto odkazu. https://www.microsoft.com/store/apps/9MZZ7FGQ57H5

Pokud je GPX soubor správně vložen, v prezenci se zobrazí – ČEKÁ NA SCHVÁLENÍ.

 1. Pokud lektor KTV vloženou aktivitu schválí, pak se v prezenci zobrazí ANO, v opačném případě se v prezenci zobrazí NE.
 1. V případě, že nemáte možnost vložit aktivitu v řádném termínu (nemoc, apod.) a ten se vám pro vložení „uzamkne“ (nastane 7 dní po termínu lekce), můžete v dalších týdnech využít pro vložení GPX souboru náhradní termín.

 UPOZORNĚNÍ:

 • V případě, že jste nahráli špatný GPX soubor kontaktujte svého vyučujícího.
 • Aplikace pro vkládání GPX souborů je kompatibilní s prohlížeči Google Chrome, Mozilla Firefox, Edge.