Přebory fakulty ve volejbalu 2016

Tradičního fakultního turnaje se zúčastňují ročníková družstva ? studijní ročník tak, jak studenti docházejí nebo docházeli na výuku TV – volejbal , si staví družstvo. Družstva jsou číslována podle data nástupu na fakultu ? číslo ročníku tedy oznamuje, před kolika lety dotyční hráči nastoupili na fakultu do 1.ročníku.

MFF.volejbal

Akce má dlouholetou tradici, sportovně ? společenský charakter přirozené platformy příjemného setkání ?alumni? se studenty.

28.5.2016 se odehrál na albertovských kurtech MFF již 58.ročník za účasti cca 60 bývalých i současných matfyzáků v 7 družstvech. Zúčastnil se ročník 1, spojené družstvo 14 + 7, 17, 17 ? Modrá deka, 19, 31 a 35. Událostí letošních přeborů byla aktivní účast RNDr. Jana Kotíka, který sportoval s ročníkem 31 a do prváku nastoupil v roce 1958 ? tedy před 58 lety!

MFF.V

Předávání cen organizátorem turnaje a členem vědecké rady MFF UK profesorem Miroslavem Karlíkem.

Foto.MFF

Za pěkného počasí se odehrálo 21 utkání, ze kterých vyplynulo konečné pořadí.

MFF.volejbal

Z utkání ročníků 1 ? 35.