Albeř (herní kurz)

Albeř, 22.6.2019 - 29.6.2019

Momentálně je 40 zarezervovaných míst, ještě zbývá 0 volných míst.

Cena: 1900,- Kč

Vedoucí: PaedDr. Stehno

Sraz: SCUK Hostivař

Doprava: autobusem, sraz v SCUK Hostivař 8:30, odjezd 9:00

Stravování: plná penze

Hodně matfyzáků nemá na Albeř zrovna nejlepší vzpomínky ze zářijového úvodního soustředění 1.ročníku ? program od rána do večera, často nevlídné počasí, zima ve stanu. Albeř na konci června je ale úplně jiná ? letní počasí, prohřátá voda v rybníku a i proto hodně aktivit kolem vody. Kurz běží klidným a pravidelným tempem a skýtá řadu nabídek v organizovaném i volném programu. Ze sportovních her si zahrajete zejména volejbal a beachvolejbal na velmi kvalitním novém hřišti. U vody se naučíte nebo zdokonalíte na surfu. Dále si můžete vyzkoušet řadu nových drobných sportovních her.

Sportu se studenti věnují i v době po skončení denního programu, středisko k tomu poskytuje bohaté možnosti. Pokud si přivezete kolo (není povinné, některé výlety lze absolvovat i pěšky), dostanete se i do nádherné a nepoškozené přírody (ne nadarmo je zdejší kraj nazýván Českou Kanadou); cílů výletů a zajímavostí je v okolí nepřeberně (rakouské silničky, Třeboňsko, renesanční Slavonice, hrad Landštejn, Nežárka, Jindřichův Hradec, trať historické a dodnes funkční úzkokolejky a další).

Doprava studentů i kol z Prahy i zpět je zajištěna busem s cyklovlekem.

Storno podmínky: podle řádu výcvikového střediska UK