Inline v Německu

Trasa: Braniborské bruslostezky

Doprava: minibus

Stravování: polopenze

• Ubytování na bruslostezce na břehu přehrady
  • Každý den na trase možnost koupání
  • Kurz se uskuteční 27.-29. července 2016 středa ? pátek. Velká výhoda ? stezky bez lidí!

Na pestře zvolených trasách okusíte dech beroucí dokonalost desítek kilometrů asfaltových stezek, jež vedou kolem uměle vybudovaných jezer (zatopené hnědouhelné doly) a oblíbené Spremberské přehrady.

inline

Program:

1. Weisswasser- Halbendorf ? Rohne ? Mulkwitz- Schleife ? Halbendorf (35 km)
  2. Bagenz ? Hornow- Felixsee ? Mattendorf ? Kahsel ? Bagenz (42 km)
  3. Bagenz ? Frauendorf ? Ossnig – Harnischdorf ? Klein Dobern – Ossnig a kolem přehrady do Bagenz (36 km).

Ve středu v 6:30 je odjezd z Prahy, po příjezdu do Weisswasser nás bude čekat první etapa. Po první etapě se přesuneme minibusem do kempu u městečka Bagenz, kde budeme ubytováni. Ve čtvrtek nás čeká příjemná etapa s možností koupání v Felixsee a návrat zpět do kempu. V pátek budeme bruslit 36kilometrový okruh s možností koupání ve Spremberské přehradě.  Po návratu do kempu odjezd do Prahy, předpokládaný příjezd okolo 21h. Každou etapu lze zkrátit i prodloužit.

Další program: ranní jóga, netradiční sporty ? kanjam, spikeball, koupání v jezeře,  vyzkoušení jízdy na longboardech, v rámci výletů bude možné vyzkoušet si měřiče tepové frekvence.

Ubytování: 2x ve vlastních stanech. Příslušenství v ubytovně heidehof-bagenz.de Areál se nachází přímo u cyklostezky. Zdarma hřiště na volejbal, stolní tenis. Koupání v přehradě (300m od ubytovny).

Stravování: 2x polopenze ? snídaně i večeře formou bufetu (stravování začíná večeří po 1. etapě a končí snídaní v den odjezdu). Nápoje nejsou v ceně stravování.

V ceně: doprava, ubytování ve vlastních stanech, polopenze, pobyt. taxa, průvodce, informační materiály.

Kurz je určen pokročilým i začátečníkům. Začínající studenti absolvují trénink v Praze na Ladronce 8.června nebo 15.června. Pro více informací Jan Schwarzer, Jan.Schwarzer@mff.cuni.cz 604 278 265

Termín 27.-29.7.2016

Cena: 2000/os. s polopenzí

Pro zájemce, kteří nejsou studenty prosím kontaktujte před vypěním formuláře vedoucího kurzu: Jan.Schwarzer@mff.cuni.cz