Badmintonová ?přestřelka? v Hostivaři

Forehandy, backhandy, dropy, loby a smeče. To vše bylo možné shlédnout na tradičním matfyzáckém badmintonovém turnaji jednotlivců. O velmi dobrou atmosféru a kvalitní sportovní výkony se postaralo 6 zúčastněných žen a 10 mužů.

V turnaji žen, hraným systémem ?každá s každou? se na 3.místě umístila Martina Chamrová, 2.místo obsadila Lucie Hrůšová a vítězkou se stala bez porážky Zuzana Šimečková.  V mužské kategorii hrané systémem 2 skupin a následně play ? off, se nejvíce dařilo Michalovi Bathorymu, který v dramatickém finále zvítězil nad Stanislavem Šípkou, 2:1 na sety. Třetí příčku obsadila Veronika Slunéčková, která se díky své výkonnosti zařadila do mužské kategorie.

Všem zúčastněným děkujem za předvedené výkony a těšíme se na další sportovní setkání.

Videa z turnaje naleznete ve fotogalerii.